Ubezpieczenia

RPA z dobrym ubezpieczeniem podróżnym

Republika Południowej Afryki to jeden z najpiękniejszych krajów, który przyciąga Polaków. Kusi pięknymi zabytkami i tropikalnym klimatem. Nie można jednak zapomnieć o tym, że jest to kraj, gdzie koniecznością jest polisa turystyczna.

Leczenie w RPA

Może i na pierwszy rzut oka RPA wygląda na kraj bogaty, ale jeżeli chodzi o leczenie, to sporo odbiega ono od standardów europejskich. W przypadku zachorowania lepiej (dla własnego bezpieczeństwa!) skontaktować się z lekarzami prywatnymi. Usługi medyczne prywatne wykonywane są na bardzo wysokim poziomie. Aby nie musieć płacić za lekarza z własnej kieszeni, wystarczy mieć dobrą polisę turystyczną, która będzie uwzględniać koszty leczenia do określonej kwoty. Z reguły są one bardzo wysokie, więc można być pewnym, że na wszystko starczy pieniędzy. Samo Ministerstwo Spraw Zagranicznych zachęca do wykupienia ubezpieczenia podróżnego. W szczególności, że w przypadku mocniejszych zachorowań, pacjent może nie zostać przyjęty do szpitala bez polisy.

Ekstremalne sporty w RPA

Ubezpieczenie na wyjazd powinno obejmować sporty ekstremalne. W razie wystąpienia sytuacji, zawsze będzie można liczyć na finansowe wsparcie ze strony towarzystwa ubezpieczeniowego. Tym bardziej, że surfing na plażach znajdujących się w Kapsztadzie cieszy się ogromną popularnością. Góry Smocze kuszą do tego, aby uprawiać trekking. Ze spokojem można zdecydować się na jedną z tych aktywności – o ile posiada się naprawdę dobrą polisę ubezpieczeniową na wyjazd dla siebie i dla swoich bliskich. 

 

Zobacz inne:
Ubezpieczenie wkładu własnego wynajem auta

Wypowiedzenie OC po złomowaniu

Samochód z Włoch. Jak go sprowadzić, aby nie żałować?

Mandat z fotoradaru

https://beesafe.pl/kalkulator-oc-ac/ https://beesafe.pl/ubezpieczenie-oc/ https://beesafe.pl/ubezpieczenie-ac/ https://beesafe.pl/ubezpieczenie-samochodu/ https://beesafe.pl/najtansze-oc/